Používané ERP systémy

Lokální ale i zahraniční trh pro ERP systémy dnes nabízí široké možnosti využití moderních technologií pro všechny potřeby Vašeho účetnictví. Ekonomický software má splňovat všechny legislativní požadavky, v ideálním případě podle jejich změn se aktualizovat a zabezpečit důkladnou evidenci všech potřebných činností. Výzvou je proto vybrat si ten, který bude maximalizovat efektivitu práce ekonomického, účetního, fakturačního či mzdového oddělení.

Naše společnost RVD Services s.r.o. dokáže svým klientům doporučit správné řešení. Pracujeme a známe skoro všechny dnes používané ERP systémy, protože široké portfolio klientů si vyžaduje odlišná řešení. Spoluprací s námi zefektivňujete svůj čas i náklady, protože jsme „průzkum“ už udělali za Vás. Spoléháme se na reálné zkušenosti a na základě analýzy Vašich požadavků pro spolupráci dokážeme společně vybrat ten vhodný ekonomický software.

I pro nás je důležitá nákladová efektivita, proto dbáme na skutečnou vhodnost použitého řešení pro aktivity klienta.

 • icon

  Účetnictví Microsoft Dynamics NAV

  Nová verze bývalého Navision. Rozhraní poskytuje kompletní softwarové řešení při plánování podnikových zdrojů. Poskytuje možnost flexibilního přizpůsobení specifikům společnosti a umožní podrobný přehled o dění v ní, jakož i o zákaznících, hlavně v oblasti řízení financí, plánování nákladů a zásob.

 • icon

  Účetnictví SAP

  Systém oblíbený korporacemi pro jeho obrovské množství funkcí. Na rozdíl od těch lokálních však vyžaduje vysokou míru plnohodnotného zaškolení a je méně intuitivní.

 • icon

  Účetnictví POHODA

  Patří mezi nejrozšířenější účetnické programy. Vycházeje z našich zkušeností, velký počet účetnických softwarů nebo například e-shopů disponuje předdefinovaným XML výstupem na import dat do systému Pohoda.

 • icon

  Účetnictví MRP K/S

  Graficky jednodušší, ale ne do velké míry využitelný, software za rozumnou cenu, jehož nejnovější verze přináší anglickou a německou jazykovou mutaci. Systém poskytuje jako doplněk mzdový modul, který se po zakoupení stává součástí MRP K/S (v minulosti byla obě řešení nabízena pouze samostatně).

 • icon

  Účetnictví SOFTIP

  Aplikace a moduly, které poskytují plně integrované řešení pro řízení ekonomicko–finančních procesů, pro řízení procesů obchodní, materiálové a výrobní logistiky, a komplexní řešení pro personalistiku a mzdy.

 • icon

  Účetnictví KROS

  Komfortní výstupy a plnohodnotná online podpora. Legislativní změny jsou zapracovávané okamžitě. Uživatel ocení automatické vzory účtování, které šetří čas.

 • icon

  Účetnictví Money S3

  Jeden z nejpoužívanějších softwarů v ČR a SR. Je postavený na Microsoft architektuře a jeho nejnovější verze přináší zajímavé funkce jako je hromadný import dokladů přímo z Excelu a jiná užitečná rozšíření.

 • icon

  Účetnictví Money S4

  Podnikový informační systém Money S4 umožňuje především vedení podvojného účetnictví, evidenci DPH a tvorbu výstupů na základě požadavků legislativy.

 • icon

  Účetnictví ABRA

  Tento software se používá asi v 50 zemích světa, proto s jeho implementací nebývají komplikace. Díky jeho širokému využití je předpřipravený pro vysoký počet různorodých podnikatelských odvětví.

 • icon

  Účetnictví HUMANET

  Software postavený 100% na cloudovém řešení. To znamená, že se nemusíte zatěžovat vlastním serverovým řešením.

 • icon

  Účetnictví HELIOS (Asseco Solutions)

  Robustní software vhodný i pro výrobní společnosti a veřejnou správu.

 • icon

  Účetnictví NEXTIS

  Výborný software pro distributory autodílů, protože databáze obsahuje kompletní katalogy.

 • icon

  Mzdy VEMA

  Tento software je „nadupaný“ hlavně pro zpracování mezd. Je velmi rozšířený jak v České republice tak i na Slovensku. Mzda každého dvanáctého zaměstnance je zpracována právě v tomto systému. Mzdy Vema jsou přímo propojeny s Money S4.

 • icon

  Profit365

  Profit365 je online, cloudový ekonomický software, do kterého se přihlašujete přes webový prohlížeč i přes telefon, nebo tablet, podobně jako i do internetbankingu. Profit365 je určen pro malé a střední podnikatele, kteří mají v rámci každého balíčku předplatného k dispozici fakturaci, skladové hospodářství, účetnictví, DPH, daňové přiznání a ostatní ekonomickou agendu na jednom místě. Navíc víte přidat přístup neomezenému počtu uživatelů a máte k dispozici i API k propojení Vašeho e-shopu, nebo jiného externího softwaru. Profit365 vyvíjí a provozuje slovenská softwarová společnost Finecon Technologies

color
https://rvdservices.cz/wp-content/themes/yunik-installable/
https://rvdservices.cz/uvod/
#535354
style1
scrollauto
Ďalšie články sa načítavajú...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
https://rvdservices.cz/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
Newsletter Input text
off
off