Pr├ívnick├ę slu┼żby

Na┼íim klient┼»m poskytujeme v r├ímci kompletn├şch poradensk├Żch slu┼żeb tak├ę pr├ívnick├ę poradenstv├ş a korpor├ítn├ş slu┼żby. M├íme zku┼íenosti s poskytov├ín├şm slu┼żeb spojen├Żch se zakl├íd├ín├şm a likvidac├ş spole─Źnosti, p┼Öi konkurzu a restrukturalizaci, p┼Öi vym├íhan├ş pohled├ívek, a v oblasti pracovn├şho a obchodn├şho pr├íva. Tak├ę zabezpe─Źujeme kompletn├ş administrativn├ş podporu nov─Ť zalo┼żen├Żm spole─Źnostem.

Pracovn─Ť pr├ívn├ş poradenstv├ş

V r├ímci kompletn├şho pracovn─Ť pr├ívn├şho poradenstv├ş poskytujeme na┼íim klient┼»m slu┼żby v podob─Ť zpracov├ín├ş mzdov├ę a person├íln├ş agendy. Spr├íva pracovn─Ť pr├ívn├ş dokumentace si vy┼żaduje neust├ílou pozornost a nep┼Öetr┼żit├ę aktualizov├ín├ş, zejm├ęna p┼Öi komplikovan├ę legislativ─Ť.

Pr├ívnick├ę slu┼żby p┼Öi konkurzu

Poskytujeme pr├ívnick├ę slu┼żby spole─Źnostem v p┼Ö├şpadech restrukturalizace s c├şlem z├şskat pat┼Öi─Źnou likviditu. V p┼Ö├şpad─Ť platebn├ş neschopnosti a konkurzu zaji┼í┼ąujeme realizaci optimaliza─Źn├şch zm─Ťn a opat┼Öen├ş maximalizac├ş efektu restrukturalizace a minimalizac├ş rizik.

Ochrana osobn├şch ├║daj┼»

Poskytujeme poradenstv├ş v─Źetn─Ť vyhotoven├ş bezpe─Źnostn├şho projektu p┼Öi ochran─Ť osobn├şch ├║daj┼» podle platn├ę legislativy.

Due Diligence

Poskytujeme odborn├ę poradenstv├ş v oblasti podnikov├Żch restrukturalizac├ş a p┼Öi transakc├şch. Propojen├şm ├║─Źetn├ş, da┼łov├ę a pr├ívn├ş expert├şzy jsme schopni efektivn─Ť identifikovat potenci├íln├ş rizika a poskytnout optim├íln├ş pl├ín strukturov├ín├ş pl├ínovan├ę transakce.

Obchodn├ş pr├ívo

Poskytujeme kompletn├ş slu┼żby v oblasti obchodn├şho pr├íva. Zaji┼í┼ąujeme z├íkladn├ş pr├ívn├ş poradenstv├ş a┼ż po komplexn├ş pr├ívnick├ę slu┼żby v oblasti obchodn├şch transakc├ş.

Ostatn├ş slu┼żby

Poskytujeme pr├ívnick├ę slu┼żby v oblasti n├íkupu, prodeje, pron├íjmu, nebo development nemovitost├ş.

Rozhodn─Ťte se pro n├ís

  • EFEKTIVITA & RYCHLOST

    Efektivn├ş, rychl├ę a flexibiln├ş┬á┼Öe┼íen├ş Va┼íich specifick├Żch po┼żadavk┼»

  • PORADENSTV├Ź

    Na┼íe poradenstv├ş┬áÔÇô vysok├í kvalita za p┼Öijateln├ę ceny

  • ZKU┼áENOSTI

    Profesion├íln├ş person├íl se zku┼íenostmi na lok├íln├ş i mezin├írodn├ş ├║rovni

M├íte z├íjem o na┼íe slu┼żby?

color
https://rvdservices.cz/wp-content/themes/yunik-installable/
https://rvdservices.cz/uvod/
#535354
style1
scrollauto
─Äal┼íie ─Źl├ínky sa na─Ź├ştavaj├║...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
https://rvdservices.cz/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
Newsletter Input text
off
off